IRONMAN AUSTRIA 

TRIHARD

רוצה להינות ממעטפת מושלמת באיירונמן הבא שלך?

חולצת משלחת רשמית

3 מאמני טריאתלון

2 אנשי לוגיסטיקה

מכונאי

צלם פרטי

3 אימונים מפתח לקראת התחרות

4 ערבים מקצועים לקראת התחרות

אימוני היכרות על מסלול התחרות

5 לילות

רביעי עד שני

3 מלונות לפי רמות מחירים

ארוחת פסטה משותפת

טיסות סדירות

העברות שדה - מלון - שדה

הובלת אופנים בקארגו מנקודה נבחרת בארץ.

 
 

IRONMAN AUSTRIA

איש הברזל באוסטריה הינה אחת מתחרויות האיירונמן הותיקות ביותר בסבב העולמי ומושכת ספורטאים למסלול משנת 1998, את המסלול המקורי בנה מארק אלן שהיה אלוף העולם באיש ברזל 6 פעמים...

מדובר בתחרות מדהימה ביופיה ומסלול אטרקטיבי ומהיר.

המשלחת פתוחה לספורטאי הקבוצה ולספורטאים מבחוץ, כולנו ניסע כקבוצה אחת מגובשת. מי שנסע איתנו בשנים קודמות יעיד כי כולם מרגישים חלק מהשלם.

אנחנו חוזרים לאיירונמן אוסטריה בפעם השניה אחרי שכבר כבשנו את המסלולים של פרנקפורט, לוקסמבורג, המבורג ורות וכל פעם אנחנו נזכרים כמה מיוחדת האווירה באוסטריה ולא סתם הסלוטים לתחרות אוזלים תוך שבועות בודדים מרגע פתיחת ההרשמה! 

לבן-06.png
 

ספורטאים מספרים

מיכאל גרינקר

איירונמן פרנקפורט 2018

הייתה תחרות למופת ונהנתי מאוד מההפקה והארגון - חוויה מומלצת לכל אחד בתחום!

השנה החלטתי לקחת את עצמי לקצה, משמעת אימונים, תזונה והרבה מאוד וויתורים השנה, התכנון היה לעשות Sub 10 אבל זה לא התחבר הפעם.
תודה לכל החברים מהקבוצה שמכילים תומכים ומלווים, לחבר שלי למסע וובה, המון תודה לכלל המאמנים שנתנו לי מעל ומעבר השנה. תודה לאנה על הפקות משוגעות לאורך כל העונה, תמיד עם חיוך והמון רצון טוב. 


ואחרון חביב, תום מרמרלי, אני כבר הרבה שנים בתחום ועם הרבה קילומטרז' תחרויות ברגליים. ההכנה שקיבלתי הייתה ללא ספק מקצועית, סופר רצינית ואיכותית והכי חשוב אישית. הרגשתי שתמיד יש לי למי לפנות ושיש הרבה היגיון ושכל מאחורי המספרים.

שירי המאירי

איירונמן אוסטריה 2017

בתור אחת שראתה כבר כמה משלחות,  אני יודעת להגיד שזה אתגר מטורף וממש לא פשוט, וכייף לראות את ההשתדרגות ממשלחת למשלחת והמקצועיות שנצברת אצל ראשי הקבוצה שדאגו לכל פרט ופרט. 

אמונים על המקצועיות והאדמינסטרציה של התקופה שלפני התחרות והשהות באוסטריה.

תום וענבר, היתה הכנה לעילא ולעילא ואני חושבת שגם ההתאוששות המהירה מעידה על כך. אני יודעת כמה אכפת לכם מכל אחת ואחד מאיתנו וההצלחה שלנו היא לגמרי גם שלכם.

החבורה שהתגבשה לנו בדרך לקלגנפורט היתה לי משפחה לא פחות.
השעות שבילינו יחד. הקילומטרים האינסופיים. מרחץ הזיעה. הפציעות. חרדות. שידרוגים. כל כך הרבה צחוקים. רמת היכרות שהולכת וגוברת. ומעל להכל - פירגון!


אנה המקסימה, את לא קרן אור אלא שמש שלמה בעולמינו. אי אפשר בכלל לדמיין איך הסתדרנו בלעדיך עד עכשיו (וכן, גם אתה תום). ועל כל ההשקעה באוסטריה תודה תודה.

עדי קירשנר

איירונמן אוסטריה 2017

הדרך לקו הסיום הייתה מאתגרת רצופה באושר עילאי וזאת בזכות Trihard - טריהארד קבוצת ריצה וטריאתלון חבורה של אנשים מדהימים שהדרך חשובה להם לא פחות מהתוצאה .

כל אימון התבצע במקצועיות , נחישות וללא פשרות אך לא שכחנו לחייך וליהנות גם כאשר העומס והעצימות היו בשיאם. תודה לתום מרמרלי וענבר זהבי, מאמני הקבוצה על המקצועיות , הניסיון והידע.

mar ch_138.jpg

לפרטים מלאים והרשמה

ספר/י לנו

תודה על הפניה