IRONMAN Helsingør

18-23.6.2020

TRIHARD

רוצה להינות ממעטפת מושלמת באיירונמן הבא שלך?

2 מאמני טריאתלון

איש לוגיסטיקה

צלם לימי התחרות

2 אימוני סימולציה ארוכים

אימוני היכרות על מסלול התחרות

חולצת משלחת רשמית

5 לילות

חמישי עד שלישי

מלון ‭Konventum elsinoreע

לינה וא.בוקר

טיסות סדירות

העברות שדה - מלון - שדה

הטסת אופניים

 
 

IRONMAN ELSINORE, Denmark 2020

משלחת‭ ‬חצי‭ ‬איש‭ ‬ברזל‭ ‬אלסינור‭ ,‬דנמרק,‭ ‬יוצא‭ ת‬לדרך,  ‬ב- 18.6.2020 אנחנו ממריאים...ואתם איתנו כמובן! לאחר סיור מקדים לבדיקת השטח, בו גילינו תחרות מהירה, מיקום מיוחד, אווירה מעולה, ואף זכינו בהעפלה לאליפות העולם בחצי איש ברזל, הבחירה ‬באלסינור לאירוח אליפות אירופה בחצי איש ברזל של IRONMAN נראית מובנת לגמרי.

 

עיירת ים משגעת עם נופים ומרחבים עצומים ,מזג אוויר אידאלי, אוכל מעולה, פחות משעה נסיעה מקופנהגן. הפקה איכותית ‬המארחת חובבים לצד הספורטאים הטובים בעולם, תפאורה מדהימה עבור כל אחד ואחת מכם. מסלול התחרות מהיר מאוד, והופך את האירוע לאטרקטיבי הן לספורטאים שמעוניינים לשבור שיאים, והן עבור אלו שלהם זוהי תחרות חצי איש ברזל ראשונה.

אלסינור‭ ‬הינה‭ ‬עיירה‭ ‬עמוסה‭ ‬בהיסטוריה‭ ‬ופולקלור‭ ‬סקנדינבי. ‬ מהולגור‭ ‬דנקה‭ ‬שהגנה‭ ‬על‭ ‬דנמרק‭ ‬עמוק‭ ‬בתוך‭ ‬טירת‭ ‬קרונברג‭ ‬האגדית‭ ‬לצד‭ ‬הסיפור‭ ‬הטרגי‭ ‬של‭ ‬המלט‭, ‬ועד‭ ‬חצר‭ ‬התרבות‭ ‬המודרנית‭ ‬שלה‭. רוחות‭ ‬ההיסטוריה‭ ‬שטפו‭ ‬את‭ ‬העיר‭ ‬המרתקת‭ ‬הזו‭ ‬ המציעה ‬אפשרויות תיור לבודדים ולמשפחות.

לבן-06.png
 

ספורטאים מספרים

מיכאל גרינקר

איירונמן פרנקפורט 2018

הייתה תחרות למופת ונהנתי מאוד מההפקה והארגון - חוויה מומלצת לכל אחד בתחום!

השנה החלטתי לקחת את עצמי לקצה, משמעת אימונים, תזונה והרבה מאוד וויתורים השנה, התכנון היה לעשות Sub 10 אבל זה לא התחבר הפעם.
תודה לכל החברים מהקבוצה שמכילים תומכים ומלווים, לחבר שלי למסע וובה, המון תודה לכלל המאמנים: ענבר, עידו, ענר, שנתנו לי מעל ומעבר השנה. תודה לאנה על הפקות משוגעות לאורך כל העונה, תמיד עם חיוך והמון רצון טוב. 


ואחרון חביב, תום מרמרלי, אני כבר הרבה שנים בתחום ועם הרבה קילומטרז' תחרויות ברגליים. ההכנה שקיבלתי הייתה ללא ספק מקצועית, סופר רצינית ואיכותית והכי חשוב אישית. הרגשתי שתמיד יש לי למי לפנות ושיש הרבה היגיון ושכל מאחורי המספרים.

שירי המאירי

איירונמן אוסטריה 2017

בתור אחת שראתה כבר כמה משלחות,  אני יודעת להגיד שזה אתגר מטורף וממש לא פשוט, וכייף לראות את ההשתדרגות ממשלחת למשלחת והמקצועיות שנצברת אצל ראשי הקבוצה שדאגו לכל פרט ופרט. 

אמונים על המקצועיות והאדמינסטרציה של התקופה שלפני התחרות והשהות באוסטריה.

תום וענבר, היתה הכנה לעילא ולעילא ואני חושבת שגם ההתאוששות המהירה מעידה על כך. אני יודעת כמה אכפת לכם מכל אחת ואחד מאיתנו וההצלחה שלנו היא לגמרי גם שלכם.

החבורה שהתגבשה לנו בדרך לקלגנפורט היתה לי משפחה לא פחות.
השעות שבילינו יחד. הקילומטרים האינסופיים. מרחץ הזיעה. הפציעות. חרדות. שידרוגים. כל כך הרבה צחוקים. רמת היכרות שהולכת וגוברת. ומעל להכל - פירגון!


אנה המקסימה, את לא קרן אור אלא שמש שלמה בעולמינו. אי אפשר בכלל לדמיין איך הסתדרנו בלעדיך עד עכשיו (וכן, גם אתה תום). ועל כל ההשקעה באוסטריה תודה תודה.

עדי קירשנר

איירונמן אוסטריה 2017

הדרך לקו הסיום הייתה מאתגרת רצופה באושר עילאי וזאת בזכות Trihard - טריהארד קבוצת ריצה וטריאתלון חבורה של אנשים מדהימים שהדרך חשובה להם לא פחות מהתוצאה .

כל אימון התבצע במקצועיות , נחישות וללא פשרות אך לא שכחנו לחייך וליהנות גם כאשר העומס והעצימות היו בשיאם. תודה לתום מרמרלי וענבר זהבי, מאמני הקבוצה על המקצועיות , הניסיון והידע.

לפרטים מלאים והרשמה

anna@trihard.co.il

anna - 050-5522245

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon